Nauczyciel, edukator
Szkoła Podstawowa WR School
Świlcza, Podkarpackie

praca wczoraj, 11:42

Opis stanowiska

Czy jesteś młody, ambitny i pełen pasji do pracy z uczniami? Szukasz miejsca, które stawia na nowoczesne podejście do edukacji? Dołącz do nas! Jedyne takie miejsce na Podkarpaciu! Międzynarodowa i innowacyjna szkoła poszukuje nauczycieli, którzy chcą wspólnie z nami tworzyć edukację przyszłości. W naszej placówce łączymy nowoczesne metody nauczania, współpracę z uczniami z różnych kultur oraz aktywne podejście do nauki. Co oferujemy? Możliwość pracy na kilka godzin lub pełny etat Współpracę z dynamicznym, kreatywnym zespołem Szansę na rozwój zawodowy w nowoczesnej placówce Pracę w międzynarodowym środowisku, które stawia na współpracę i innowacyjność Szukamy osób, które: Posiadają pasję do nauczania i pracy z młodzieżą Chcą wprowadzać nowoczesne metody nauczania Są otwarte na pracę w międzynarodowej i kreatywnej atmosferze Są gotowe na nowe wyzwania i rozwój zawodowy Szukają stabilnej, ale rozwijającej pracy, zarówno na kilka godzin, jak i na pełen etat

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowanie zajęć
  • praca z brytyjską podstawą programową
  • Czynny udział w procesie wychowania, nauczania uczniów
  • Praca z innowacyjnymi technologiami

Wymagania

  • Pasja
  • Chęć rozwoju
  • Kreatywność
  • j. angielski

Mile widziane

  • innowacyjność
  • otwartość

Oferujemy

  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami.
  • Rozwój zawodowy
  • Pakiet siłownia oraz SPA
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • matematyka
  • stosunki międzynarodowe

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 7900 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae