Specjalista ds logistyki
Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Krosno, Podkarpackie

praca wczoraj, 11:13

Opis stanowiska

Merkury Market to sieć sklepów zajmująca się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz i materiałów budowlanych. Obecnie prowadzimy 88 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji, Czech, Chorwacji i Serbii oraz 11 sklepów internetowych. Wyróżnia nas szeroki asortyment, niskie ceny i profesjonalna obsługa. Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, w której doceniamy zaangażowanie pracowników i dajemy im możliwość rozwoju. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • efektywna organizacja pracy własnej pod presją czasu,-
  • nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień,
  • odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce,
  • monitorowanie statusu zamówień towarowych,
  • nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci),
  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • konsekwencja w działaniu
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

Oferujemy

  • wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci),wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,umiejętność pracy pod presją czasu,samodzielność w rozwiązywaniu problemów, konsekwencja w działaniu.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae