Referent ds. rozliczania produkcji
ZMM MAXPOL SP ZOO
Rzeszów, Podkarpackie

praca 14 października, 09:13

Opis stanowiska

Firma ZMM MAXPOL z siedzibą w Rzeszowie od 1985 roku zajmuje się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Nasze marki to DOMELO oraz HAGSEN (www.domelo.pl | www.hagsen.pl). Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Referent ds. rozliczania produkcji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozliczanie pracy Operatora Produkcji
  • Bieżące analizowanie i wyjaśnianie rozbieżności w dokumentacji
  • Tworzenie dokumentów rozliczeniowych
  • Właściwy nadzór nad prawidłowym obiegiem zleconych dokumentów
  • Stała współpraca z działem produkcji oraz magazynemWymagania

Wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane Technik Ekonomista)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziany staż lub praktyka przy rozliczaniu kosztów produkcji lub w Dziale finansowym / Rachunkowym / rozliczaniu sprzedaży
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Dostępność - PRACA W SYSTEMIE 3-ZMIANOWYM 4-ro BRYGADOWYM (praca na trzy zmiany, czyli również w porze nocnej i weekendy zgodnie z harmonogramem)

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość awansu pionowego i/lub poziomego
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Dofinansowanie do kraty MultiSport
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Spotkania i imprezy integracyjne
  • Wspieramy aktywność pracowników, poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae