Elektronik
COMP SA Oddział Nowy Sącz
Nowy Sącz, Małopolskie

praca 22 lipca, 09:11

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za działania w zakresie prac laboratoryjnych: montaż i uruchamianie elektroniki prototypowej, diagnostyka awarii, testy wewnętrzne i nadzór nad testami w zewnętrznych laboratoriach, współpraca z konstruktorami i zapleczem technologicznym produkcji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za działania w zakresie prac laboratoryjnych: montaż i uruchamianie elektroniki prototypowej, diagnostyka awarii, testy wewnętrzne i nadzór nad testami w zewnętrznych laboratoriach, współpraca z konstruktorami i zapleczem technologicznym produkcji.

Wymagania

  • • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu nowoczesnej elektroniki (głównie cyfrowej, mikrokontrolerów i układów mikroprocesorowych)
  • • Praktyczne umiejętności montażu, demontażu, serwisowania urządzeń elektronicznych
  • • Podstawowa umiejętność posługiwania się oprogramowaniem CAD dla elektroników (czytanie schematów ideowych, płytek drukowanych).
  • • Umiejętność posługiwania się sprzętem w laboratorium elektroniki (oscyloskopy, analizatory, różnego rodzaju mierniki wielkości elektrycznych, mostki, etc.)
  • • Wykształcenie wyższe techniczne (elektroniczne lub pokrewne), akceptowalny też technik z odpowiednim zasobem wiedzy elektronicznej
  • • Znajomość języka angielskiego (głównie czytanie i ew. sporządzanie dokumentacji technicznej)
  • • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność

Mile widziane

  • • Pasjonat elektroniki z zakresu techniki cyfrowej i mikrokontrolerów.
  • • Doświadczenie na stanowisku związanym z elektroniką
  • • Dodatkowym atutem będzie znajomość innego, poza angielskim, języka obcego, np. rosyjskiego (osoba taka mogłaby wtedy wspierać z poziomu działu badawczo – rozwojowego projekty eksportowe przy nawet mniejszych wymaganiach z zakresu elektroniki)

Oferujemy

  • • Udział w projektach urządzeń elektronicznych stojących na najwyższym światowym poziomie . Wejdź na http://www.novitus.pl/ aby zobaczyć nasze produkty.
  • • Pracę w zgranym zespole w pełnym wymiarze godzin w firmie osiągającej najlepsze wyniki w branży
  • • Pracę w dziale BR posiadającym, na potrzeby montażu prototypów, linię montażową SMD oraz Laboratorium z wyposażeniem do badania kompatybilności EMC, komorę klimatyczną, drukarkę 3D i wiele innych urządzeń kontrolno-pomiarowych
  • • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet socjalny
  • • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • mechatronika

Curriculum vitae