Kosztorysant - instalacje sanitarne
Ventor Energi Sp. z o.o.
Straszęcin, Podkarpackie

praca 15 lipca, 14:21

Opis stanowiska

Przygotowanie kosztorysów z zakresu instalacji sanitarnych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • analizowanie dokumentacji przetargowej oraz projektowej
  • terminowe przygotowanie kosztorysów dla inwestycji w zakresie instalacji HVAC
  • dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży instalacji HVAC
  • pozyskiwanie ofert dostawców oraz podwykonawców na zakresy składowe inwestycji HVAC
  • analiza techniczna wymagań Klienta
  • współpraca z pozostałymi działami firmy celem efektywnego przygotowania wycen

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe branży instalacji sanitarnych (lub w trakcie studiów)
  • znajomości zasad i programu dot. kosztorysowania
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi programów CAD

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą
  • dofinansowanie do karnetu na siłownie
  • premie i/lub bony na święta

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 4500 PLN

Curriculum vitae