Programista
COMP SA Oddział Nowy Sącz
Nowy Sącz, Małopolskie

praca 22 lipca, 09:09

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie , projektowanie i analizę oprogramowania, testowanie oprogramowania oraz urządzeń współpracujących z systemami informatycznymi.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie , projektowanie i analizę oprogramowania, testowanie oprogramowania oraz urządzeń współpracujących z systemami informatycznymi.

Wymagania

  • • Znajomość języków oprogramowania (C/C++ lub C# lub Delphi lub Java lub Kotlin)
  • • Znajomość środowiska MS Visual Studio, platformy NET Framework lub Delphi lub AndroidStudio
  • • Znajomość systemów operacyjnych (Windows lub Linux lub Android), Internetu
  • • Wykształcenie wyższe techniczne lub ostatni rok studiów
  • • Znajomość języka angielskiego
  • • Komunikatywność, dyspozycyjność, silna motywacja
  • • Kreatywność

Mile widziane

  • • Doświadczenie na stanowisku programisty
  • • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • • Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i telekomunikacji
  • • Znajomość środowiska Eclipse
  • • Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • • Znajomość baz danych MS SQL
  • • Znajomość SQLite
  • • Znajomość technologii XML lub JSON

Oferujemy

  • • Pracę w zgranym zespole w pełnym wymiarze godzin w firmie osiągającej najlepsze wyniki w branży
  • • Stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet socjalny
  • • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae