.NET Front-End Developer
Axamo Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 lipca, 10:38

Opis stanowiska

AXAMO RECRUITMENT to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Jesteśmy łowcami talentów, którzy docierają do najlepszych kandydatów na rynku. Z uwagą słuchamy ich oczekiwań i potrzeb, dzięki czemu potrafimy skutecznie pomóc im w znalezieniu wymarzonej pracy i realizacji celów zawodowych. .NET Front-End Developer Rekrutację powadzimy do dużego koncernu międzynarodowego, dostarczającego rozwiązania z dziedziny IT i automatyki przemysłowej w branży metalurgicznej. W związku z dalszym rozwojem organizacji i rozbudową Działu IT poszukujemy doświadczonego .NET Front-End Developera. Miejsce pracy: Rzeszów Wymiar pracy i forma zatrudnienia: pełny etat, umowa o pracę

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizację zadań rozwojowych w ramach nowego, kompleksowego systemu, zarządzającego infrastrukturą obiektów komunikacyjnych (dworce, lotniska)
  • Projektowanie webowego interfejsu użytkownika
  • Projektowanie i przygotowanie funkcjonalnego front-endu
  • Opracowanie spójnej strategii rozwoju interfejsu użytkownika, standaryzacji sposobów prezentacji typowych elementów interfejsu oraz współpracy z zespołem odpowiedzialnym za back-end

Wymagania

  • Pomysłowości oraz umiejętności graficznych pozwalających na pracę twórczą (projektowanie layoutu oraz innych elementów UI)
  • Praktycznej umiejętności projektowania interfejsu użytkownika oraz jego elementów za pomocą programów graficznych (np. Photoshop)
  • Umiejętności tworzenia funkcjonalnych szablonów na podstawie projektu graficznego
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript (TypeScript), HTML5, CSS3
  • Znajomości frameworku Vue.js
  • Umiejętności analitycznych umożliwiających przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej
  • Umiejętności współpracy w zespole oraz wymiany wiedzy i doświadczeń
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego, min. B1+/B2
  • Doświadczenia z metodologią SCRUM
  • Dyspozycyjność na sporadyczne delegacje zagraniczne

Mile widziane

  • Mile widziana umiejętność programowania w języku C# (.NET Core)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami GitLab, Jira

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (Umowa o pracę) oraz motywacyjny system premiowy: premia roczna, cost of living, quality of living / dzień, premia rozruchowa /1 godzina, dodatek delegacyjny każdy dzień pobytu za granicą.
  • A ponadto: prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie i dofinansowanie do obiadów, pracowniczy program emerytalny, kartę MultiSport, imprezy integracyjne, dofinansowanie dodatkowej edukacji, Relax Room, wczasy pod gruszą, możliwość rozwoju zawodowego i system szkoleń oraz pracę w międzynarodowych zespołach, elastyczny czas pracy.
  • Możliwość rozwoju w nowotworzonym projekcie z wykorzystaniem najnowszych technologii (nie wszystkie jeszcze są wybrane – dlatego jest realny wpływ ich wyboru. Zatrudniona osoba będzie pracować w małym zespole.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • inżynieria materiałowa
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae