Inżynier instalacji mechanicznych (tryskacze) - staż/ praktyki
Electra M&E Polska
Rzeszów, Podkarpackie

staż 15 stycznia, 09:35

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie techniczne kierownika w prowadzeniu budowy w zakresie instalacji tryskaczowych
  • Prowadzenie i rozliczanie prac firm podwykonawczych oraz dostaw wg zawartych umów
  • Sporządzanie zestawień materiałowych (przedmiary, obmiary) oraz ewidencja kart materiałowych
  • Kompletowanie certyfikatów, deklaracji zgodności, aprobat technicznych
  • Przetwarzanie danych dotyczących ilości wykonanych prac
  • Kontrolowanie zgodności wykonywanych prac z dostarczoną dokumentacją techniczną
  • Przygotowywanie raportów dziennych z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu

Wymagania

  • • Studenci oraz absolwenci studiów inżynierskich na kierunku Inżynierii Środowiska • •
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Chęć zdobywania doświadczenia w pracy na budowie
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość instalacji tryskaczowych

Oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska
  • mechanika

Curriculum vitae