Stażysta w Zespole Transformacja Cyfrowa CX
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

staż 9 maja, 19:56

Opis stanowiska

Program stażowy “Spektrum” to udział w realnych projektach i zadaniach. Szansa na poznanie naszej firmy od środka i zderzenie teorii z praktyką pod okiem ekspertów z Zespołu Śnieżki. 3 miesiące dla Ciebie – aplikuj już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie zespołu we wdrażaniu nowych procesów wewnątrz systemu oraz cross
  • Udział w tworzeniu Backlogu Produktowego Low code Logito; SAP CRM (C4C); NND; SAP Commerce B2B/B2C
  • Współpraca z dostawcami IT z zakresu obejmowanych systemów
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej oraz procesowej w systemie Confluence
  • Współpraca z działami biznesowymi w zakresie wprowadzania nowych lub usprawnianiu obecnych procesów z w/w obszarów
  • Uczestnictwo w projektach technicznych typu: o Upgrade Systemu / Deasaster Recovery Systemu (testy) / o Roll-Out systemowy

Wymagania

  • Jesteś na ostatnim roku studiów I/II stopnia lub do 2 lat po studiach na kierunku informatycznym lub ekonomicznym
  • Jesteś dyspozycyjny/a do pracy w okresie wakacji
  • Cechuje Cię gotowość do nauki i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wyróżnia Cię otwartość na współpracę i śmiałość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Nie boisz się zadawać pytań i aktywnie poszukujesz odpowiedzi
  • Masz zmysł analityczny i znasz narzędzia pakietu MS Office
  • Znasz język angielski na poziomie min. B1/B2

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość SQL
  • Znajomość systemów Jira oraz Confluence
  • Znajomość systemów SAP CRM (C4C) / Systemy CRM, SAP Commerce / Systemy Commerce
  • Doświadczenie w pracy projektowej

Oferujemy

  • 3 miesięczny, płatny, wakacyjny staż
  • Dofinansowanie do dojazdu
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Badanie stylów zachowań wraz z feedbackiem dotyczącym diagnozy potencjału
  • Warsztat podsumowujący zrealizowane zadania i projekty w ramach stażu
  • Wsparcie Opiekuna
  • Certyfikat

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae