Stażysta w Zespole Infrastruktura, Service Desk IT
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

staż 8 maja, 20:10

Opis stanowiska

Program stażowy “Spektrum” to udział w realnych projektach i zadaniach. Szansa na poznanie naszej firmy od środka i zderzenie teorii z praktyką pod okiem ekspertów z Zespołu Śnieżki. 3 miesiące dla Ciebie – aplikuj już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie zespołu w administrowaniu i usuwaniu błędów dla kluczowych systemów IT (Windows 7,10, MS Office 2013,2016,365) oraz utrzymywaniu środowiska w sposób zapewniający optymalną wydajność technologiczną
  • Udział w procesie budowania, testowania i wdrażania nowych technologii z zakresu infrastruktury IT
  • Wsparcie zespołu w instalowaniu, konfigurowaniu oraz administrowaniu sprzętu PC, urządzeń sieciowych oraz urządzeń telefonii stacjonarnej/IP
  • Wsparcie użytkowników wewnętrznych w codziennej pracy (np. w zakresie obsługi komputerów, oprogramowania biurowego czy instalacji, konfiguracji i usuwania problemów dla telefonów komórkowych)
  • Utrzymywanie aktualnej dokumentacji infrastruktury IT
  • Udział w prowadzeniu szkoleń dla użytkowników z oprogramowania biurowego i obsługi urządzeń IT
  • Udział w bieżących pracach zespołu

Wymagania

  • Jesteś na ostatnim roku studiów I/II stopnia lub do 2 lat po studiach na kierunku informatycznym
  • Jesteś w pełni dyspozycyjny/a do pracy w okresie wakacji
  • Cechuje Cię gotowość do nauki i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wyróżnia Cię otwartość na współpracę i śmiałość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Zagadnienia związane z konfiguracją sieci, LAN, WiFi nie są Ci obce
  • Masz zmysł analityczny i znasz narzędzia pakietu MS Office

Mile widziane

  • Odbyte praktyki/staże w dziale IT
  • Znajomość podstaw ITIL (dobre praktyki, zarządzanie IT)

Oferujemy

  • 3 miesięczny, płatny, wakacyjny staż
  • Dofinansowanie do dojazdu
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Badanie stylów zachowań wraz z feedbackiem dotyczącym diagnozy potencjału
  • Warsztat podsumowujący zrealizowane zadania i projekty w ramach stażu
  • Wsparcie Opiekuna
  • Certyfikat

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae