Stażysta w Zespole Spedycji
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA
Brzeźnica, Podkarpackie

staż 8 maja, 19:57

Opis stanowiska

Program stażowy “Spektrum” to udział w realnych projektach i zadaniach. Szansa na poznanie naszej firmy od środka i zderzenie teorii z praktyką pod okiem ekspertów z Zespołu Śnieżki. 3 miesiące dla Ciebie – aplikuj już dziś!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zapoznanie się z dokumentacją transportową oraz budową cenników FTL, LTL
  • Wsparcie zespołu w realizacji transportu oraz kompletowaniu dokumentów transportowych
  • Wsparcie zespołu w rozliczaniu usług transportowych
  • Planowanie jednostek logistycznych na środki transportu
  • Współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji transportu
  • Optymalizowanie trasy
  • Udział w procesie reklamacji w transporcie

Wymagania

  • Jesteś w trakcie lub do 2 lat po studiach na kierunku logistyka (preferowana specjalność związana z transportem)
  • Jesteś w pełni dyspozycyjny/a do pracy w okresie wakacji
  • Cechuje Cię gotowość do nauki i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wyróżnia Cię otwartość na współpracę i śmiałość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Jesteś terminowy/a i sprawnie organizujesz własną pracę
  • Znasz narzędzia pakietu MS Office

Mile widziane

  • Odbyte praktyki/staże w obszarze logistyki transportu
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • 3 miesięczny, płatny, wakacyjny staż
  • Dofinansowanie do dojazdu
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Badanie stylów zachowań wraz z feedbackiem dotyczącym diagnozy potencjału
  • Warsztat podsumowujący zrealizowane zadania i projekty w ramach stażu
  • Wsparcie Opiekuna
  • Certyfikat

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • logistyka
  • transport

Curriculum vitae