Inżynier Elektryk, Szwecja
Victor Energy Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 7 maja, 15:00

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier Elektryk na terenie Szwecji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie Kierownika Budowy oraz Kierownika Projektu w codziennych zadaniach w trakcie realizacji projektów na budowie
  • kontrola prac podwykonawców
  • współpraca z dostawcami
  • prowadzenie biura budowy
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej
  • przygotowywanie zamówień materiałów na potrzeby budowy

Wymagania

  • gotowość do pracy w Szwecji
  • wykształcenie wyższe techniczne, o kierunku elektroenergetycznym lub pokrewne
  • znajomości pakietu MS Office
  • samodzielności, operatywności w działaniu, umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w realizacji robót na stacjach WN/SN
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ogromną ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy i inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na tym stanowisku
  • bogaty pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, Multisport, nauka języka angielskiego, paczki dla dzieci, spotkania integracyjne itd.)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae