Elektromonter Liniowy (bez wymaganego doświadczenia), Szwecja
Victor Energy Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praca 7 maja, 14:46

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektromonter Liniowy - praca na terenie Szwecji w systemie 3/1 (3 tygodnie w Szwecji, 1 wolny tydzień w Polsce) - umowa o pracę, oddelegowanie (A1) do Szwecji

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Praca przy naciągach sieci WN i NN.

Wymagania

  • gotowość do pracy w oddelegowaniu za granicą
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości minimum do 3 m i pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych-
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole i dobra komunikatywność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne
  • znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych
  • prawo jazdy kat. B lub kat. C
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • uprawnienia na HDS, podnośniki koszowe, wciągniki, hamowniki
  • doświadczenie przy pracy na wysokości lub w budownictwie

Oferujemy

  • - konkurencyjne wynagrodzenie- pełen pakiet relokacyjny (diety, przejazdy, zakwaterowanie, ubrania robocze, dodatki)- bogaty pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne, Multisport, nauka języka angielskiego, - paczki dla dzieci, spotkania integracyjne itd.)- możliwość rozwoju zawodowego poprzez dużą ilość szkoleń oferowaną przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników- stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • biotechnologia
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae