Staż w Dziale Szkoleń i Rozwoju
EME Aero Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

staż 6 maja, 08:50

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Planowanie, organizacja i ewidencjonowanie szkoleń
  • Współpraca z trenerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Nadzorowanie wygasających uprawnień i administrowanie nimi
  • Obsługa szkoleń e-learningowych
  • Przygotowywanie sal szkoleniowych
  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych
  • Praca z platformą do zarządzania rozwojem pracowników
  • Wsparcie Zespołu Szkoleń i Rozwoju w bieżących działaniach

Wymagania

  • Dostępność w wymiarze 100 – 120 godzin w miesiącu
  • Status studenta takich kierunków jak np. Zarządzanie, Psychologia, Administracja, Komuni-kacja
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i zaangażowania
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność i systematyczność
  • Znajomość MS Excel i MS Word

Oferujemy

  • 6-miesięczny płatny program stażowy - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Elastyczny czas pracy – możliwość dostosowania grafiku do planu zajęć
  • Stałe wsparcie mentorskie
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej
  • Interns emeetings, czyli unikatowe warsztaty dla stażystów
  • Partnerskie relacje oraz pracę w przyjaznej, sprzyjającej współpracy atmosferze
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia od praktyków z branży lotniczej

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae