Młodszy Programista PLC
TRANSSYSTEM SA
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 26 kwietnia, 10:41

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • tworzenie aplikacji przemysłowych z wykorzystaniem sterowników PLC,• wykonywanie wszelkich prac związanych z projektowaniem i analizą systemów automatyki, a w szczególności systemów transportu technologicznego,• wdrażanie oraz testowanie dostarczanych rozwiązań / aplikacji,• udział w uruchomieniu urządzeń i instalacji w kraju i za granicą,• przygotowanie dokumentacji DTR i pozostałej dokumentacji technicznej,• udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych.

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika lub podobne,• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,• rozwinięte umiejętności z zakresu programowania sterowników PLC – preferowane Allen-Bradley – mile widziane, • podstawowa znajomość tworzenia i modyfikacji aplikacji SCADA – WinCC, InTouch – mile widziane,• znajomość rozwiązań z zakresu techniki napędowej oraz sieci przemysłowych – mile widziane,• umiejętność czytania schematów elektrycznych,• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,• nastawienie na realizację zadań, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy,• gotowość do wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych),• dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania sterowników PLC innych producentów.

Mile widziane

  • • mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy

  • • umowę o pracę lub B2B,
  • • szkolenia i treningi: możliwość partycypowania w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe jak i językowe,
  • • praca z najnowszymi technologiami i trendami rynku,
  • • realna możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa,
  • • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • informatyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae