Praca wakacyjna za granicą - branża automotive
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 kwietnia, 14:33

Opis stanowiska

Oferujemy: • Pracę na stanowisku Montera w firmie związanej z branżą automotive, • Pracę związaną z montażem wyposażenia hal z branży motoryzacyjnej dla renomowanych partnerów, takich jak Porsche, Volvo, BMW, Ferrari, Tesla, • Możliwość pracy w różnych krajach m. in: Niemcy, Szwecja, Węgry, Włochy i inne, • Możliwość zatrudnienia nawet na krótki okres czasu (w ustalonym, dogodnym dla Ciebie terminie).

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • montaż wyposażenia hal z branży automotive

Wymagania

  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka itp.)
  • gotowość do pracy w delegacjach zagranicznych

Mile widziane

  • doświadczenia przy wykonywaniu prac monterskich (jeśli jednak go nie posiadasz -oferujemy możliwość przyuczenia

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (ustalane indywidualnie)
  • Darmowe zakwaterowanie i logistyka do miejsca pracy
  • Zapewniona odzież robocza i narzędzia
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria medyczna
  • logistyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • ochrona środowiska
  • technologia chemiczna
  • transport
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae