Inżynier ds. Automatyki
MPP | Cyfrowa Foto
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 kwietnia, 11:12

Opis stanowiska

Poszerzając zespół specjalistów w Dziale Automatyzacji Produkcji poszukujemy Inżyniera ds. Automatyki, która/y będzie wspierał/a obszar w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • projektowanie i budowa rozwiązań automatyzacji produkcji (konstrukcje, mechanika, automatyka, sterowanie)
  • wdrażanie rozwiązań w obszarze automatyki oraz czynny udział w ich doskonaleniu;
  • prowadzenie dokumentacji rozwiązań automatyzacji produkcji;
  • utrzymanie istniejących oraz przekazanych do użytkowania rozwiązań automatyzacji produkcji;
  • tworzenie/modyfikowanie oprogramowania dla sterowników PLC, ekranów HMI;
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych;
  • czynna współpraca z innymi działami.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, mile widziane wyższe z zakresu automatyki i robotyki, mechatroniki, elektroniki;
  • wiedza z zakresu: automatyka, elektryka, mechanika i umiejętność jej wykorzystania w praktyce;
  • umiejętność czytania oraz tworzenia dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;
  • samodzielność, zaangażowanie w działaniu;
  • dobra organizacja pracy oraz inicjatywa do wprowadzania zmian;

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku- umiejętności programowania w języku Python

Oferujemy

  • współpracę z zespołem specjalistów w swojej dziedzinie, zaangażowanych w swoją pracę;
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę danego obszaru, udział w realizacji interesujących projektów;
  • benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • pracujemy w nowoczesnym budynku (w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae