Chemik - Laborant
Mo-BRUK S.A.
Niecew, Małopolskie

praca 25 kwietnia, 10:04

Opis stanowiska

Mo-BRUK S.A. jest wiodącą firmą w branży gospodarki odpadami w Polsce. Nasze usługi oferujemy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Misją Mo-BRUK S.A. jest działalność proekologiczna oraz rozwój poprzez inwestycje w innowacyjne technologie przetwarzania odpadów. Dysponujemy 6 oddziałami, w tym dwoma instalacjami spalarni odpadów, dwoma zakładami produkcji paliw alternatywnych, dwoma zakładami przetwarzania odpadów nieorganicznych. W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy kandydata na stanowisko Chemik/Laborant w siedzibie głównej Mo-BRUK S.A. w miejscowości Niecew 68, 33-322 Korzenna (pow. nowosądecki, woj. małopolskie). Opis stanowiska: • realizacja zadań związanych z pracą w laboratorium chemicznym, • przyjmowanie i rejestrowanie próbek, • przygotowanie próbek do badań, • wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi, np. metody wagowe, spektrofotometryczne oraz instrumentalnymi (m.in. chromatografia jonowa, ICP-OES, CVAAS, kalorymetria, analiza elementarna), • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, raportowanie wyników • udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Laboratorium Wymagania: • wykształcenie kierunkowe min. średnie chemiczne lub wyższe (chemia, biotechnologia, technologia chemiczna, farmacja), • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym z wykorzystaniem metod klasycznych lub instrumentalnych (IC, ICP-OES, CVAAS, kalorymetria, analiza elementarna), • znajomość zagadnień z obszaru analityki instrumentalnej i klasycznej, • znajomość języka angielskiego w poziomie komunikatywnym, • znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office, • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, • dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy. Oferujemy: • pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Spółce notowanej na GPW, • atrakcyjne wynagrodzenie, • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji, • podnoszenie kwalifikacji. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: rekrutacja@mobruk.pl kontakt pod numerem telefonu 18 441 70 48, 691 112 486 lub pozostawienie w siedzibie firmy, Niecew 68, 33-322 Korzenna. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • realizacja zadań związanych z pracą w laboratorium chemicznym,
  • • przyjmowanie i rejestrowanie próbek,
  • • przygotowanie próbek do badań,
  • • wykonywanie oznaczeń metodami klasycznymi, np. metody wagowe, spektrofotometryczne oraz instrumentalnymi (m.in. chromatografia jonowa, ICP-OES, CVAAS, kalorymetria, analiza elementarna),
  • • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, raportowanie wyników
  • • udział w utrzymaniu systemu zarządzania obowiązującego w Laboratorium

Wymagania

  • • wykształcenie kierunkowe min. średnie chemiczne lub wyższe (chemia, biotechnologia, technologia chemiczna, farmacja)
  • • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym z wykorzystaniem metod klasycznych lub instrumentalnych (IC, ICP-OES, CVAAS, kalorymetria, analiza elementarna)
  • • znajomość zagadnień z obszaru analityki instrumentalnej i klasycznej
  • • znajomość języka angielskiego w poziomie komunikatywnym
  • • znajomość obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office
  • • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • • dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • • pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Spółce notowanej na GPW
  • • atrakcyjne wynagrodzenie
  • • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ambicji
  • • podnoszenie kwalifikacji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria chemiczna

Języki

  • angielski (podstawowy)

Curriculum vitae