Projektant / Projektantka - branża mostowa
ZDI Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 kwietnia, 16:32

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Twój zakres obowiązków:- Wykonywanie opracowań projektowych branży mostowej na etapach: koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych,- Sprawowanie nadzoru autorskiego,- Współpraca z nadzorem inwestorskim, weryfikacja dokumentacji projektowej,- Współpraca i koordynacja prac projektowych z projektantami innych branż.

Wymagania

  • - Wykształcenie wyższe kierunkowe,- Uprawnienia projektowe bez ograniczeń w specjalności mostowej,- Wiedza i doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania drogowych obiektów inżynierskich,- Znajomość narzędzi wspomagających projektowanie, m.in. Autocad, ZWcad, programów do obliczeń np. Midas Civil,- Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole wielobranżowym,- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • To oferujemy:- Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,- Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia,- Udział w realizacji ciekawych projektów inżynieryjnych, w tym także w formule „Zaprojektuj – Wybuduj”,- Wsparcie rozwoju zawodowego w formie szkoleń,- Dofinansowanie do karty MultiSport,- Pakiet medyczny,- Liczne, wartościowe spotkania integracyjne,- Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae