Staż w dziale Finansów
BorgWarner Rzeszów
Jasionka, Podkarpackie

staż 15 kwietnia, 12:50

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowanie dokumentów i koordynowanie obiegu korespondencji
  • Rejestrowanie faktur zakupu i eFaktur
  • Wysyłka i archiwizacja dokumentów księgowych
  • Księgowanie dokumentów księgowych
  • Obsługa skrzynek pocztowych działu
  • Skanowanie dokumentów elektronicznych
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Przygotowywanie zestawień

Wymagania

  • Studia magisterskie ekonomiczne lub pokrewne - aktualny status studenta
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2
  • Dostępność min. 24 godz/tydz

Oferujemy

  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy, dzięki którym połączysz pracę ze studiami
  • Rozwój pod okiem doświadczonego zespołu oraz opiekuna stażu
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Informacje dodatkowe

  • Prosimy pamiętać, aby w aplikacji znalazła się aktualna klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Firmę BorgWarner Rzeszów z siedzibą w Jasionce (36-002), Jasionka 950B w celu przeprowadzenia obecnej jak i przyszłych rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem”

Curriculum vitae