Manager projektów elektrowni fotowoltaicznych oraz magazynów energii (praca zdalna)
Brooklyn Corp Sp. z o.o.
Warszawa, Wielkopolskie

praca 10 kwietnia, 19:56

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnej i odważnej osoby na stanowisko: Manager projektów elektrowni fotowoltaicznych oraz magazynów energii.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ???? Czym będziesz się zajmować?
  • • Przygotowywanie przez nasze biuro projektowe i wysyłanie do odpowiednich instytucji wniosków m.in. :
  • o uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach (w tym KIP)
  • o wydanie warunków zabudowy;
  • o wydanie warunków przyłączeni;
  • • Kontrolowanie od strony formalnej kompletności i terminowości składanej dokumentacji;
  • • Monitoring prowadzonych projektów pod względem harmonogramów;
  • • Wsparcie w procesach wewnętrznych prowadzonych przez zespół;

Wymagania

  • ???? Nasze wymagania:
  • • Wykształcenia średnie w trakcie studiów lub wyższe z zakresu ochrony środowiska, energetyki, gospodarki przestrzennej, urbanistyka, geodezją lub w obszarach pokrewnych;
  • • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu geoporta;
  • • Dobra znajomość programu Office;
  • • Dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

  • ???? Co oferujemy?
  • • Naukę od podstaw w w.w. zakresie;
  • • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki słonecznej oraz magazynów energii;
  • • Mentoring związany z rozwojem branży nieruchomości gruntowych i rynku odnawialnych źródeł energii;
  • • Możliwość samodzielnego trybu pracy na podstawie naszych wskazówek;
  • • Dostęp do programów i materiałów szkoleniowych;
  • • Stałe i stabilne warunki, elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie lub umowa o pracę (na czas określony/nieokreślony) lub B2B;
  • • Możliwość pracy zdalnej;
  • • Niezbędne narzędzia pracy.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • energetyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • ???? O nas:
  • Brooklyn Corp Sp. z o.o.
  • ul. Dolna 38
  • 05-802 Pruszków
  • NIP: 5342594063

Wynagrodzenie

2800 - 9000 PLN

Curriculum vitae