Młodszy koordynator przepływu materiałów
FIBRAIN Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 kwietnia, 12:17

Opis stanowiska

Do naszego zespołu w Zakładzie Produkcyjno-Laboratoryjnego Technologii Światłowodowych w Jasionce poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego koordynatora materiałów. Szczególnie mile widziani są absolwenci kierunku Logistyka.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zaplanowanie odpowiedniej ilości surowców, podzespołów i materiałów pomocniczych do wytworzenia produktu końcowego
  • Zgłaszanie do Działu Zakupów potrzeb w zakresie zaopatrzenia dla planowanej produkcji.
  • Podejmowanie skutecznych działań w celu zapewnienie terminowej realizacji zamówień.
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów planistycznych (zleceń produkcyjnych) oraz współpraca ze wszystkim działami w zakresie zapewnienia pełnego przepływu informacji logistycznych między Produkcją, Kontrolą Jakości oraz w firmie.
  • Monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych (od momentu pojawienia się zamówienia do przyjęcia go na stan do magazynu).
  • Kontrolowanie i systemowe rozliczanie bieżącej produkcji.
  • Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00) i sporadycznie dyżury w weekendy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale logistyki lub magazynu,
  • Zorganizowanie,
  • Umiejętność współpracy z innymi.

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,

Oferujemy

  • Stabilna praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowa o pracę
  • Karta Multisport
  • Prywatna opiekamedyczna

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka

Curriculum vitae