Praktyki w dziale PLC oraz Robotyki
PROPOINT S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 4 kwietnia, 17:39

Opis stanowiska

Zapraszamy studentów kierunków technicznych, którzy są zainteresowani programowaniem PLC oraz programowaniem Robotów Przemysłowych na odbycie praktyk w Rzeszowie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Programowanie robotów przemysłowych i sterowników PLC

Wymagania

  • Podstawowe informacje na temat programowania robotów przemysłowych i PLC, Umiejętność czytania dokumentacji technicznejPozytywne nastawienieChęć nauki i zdobywania doświadczenia

Mile widziane

  • Determinacja, umiejętność organizacji czasu pracy

Oferujemy

  • Realizujemy wakacyjne praktyki studenckieProfesjonalne wsparcie OpiekunaZdobycie praktycznych umiejętności w programowaniu

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • informatyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae