Młodszy Konstruktor Konstrukcji Stalowych
Bank Danych o Inżynierach
Tarczyn, Mazowieckie

praca 3 kwietnia, 15:29

Opis stanowiska

Klient Banku Danych o Inżynierach to zachodni pracodawca, firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu hal stalowych szerokiego zastosowania. Firma poszukuje inżynierów na stanowisko: Młodszy Konstruktor Konstrukcji Stalowych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie obliczeń ram stalowych
  • tworzenie rysunków architektoniczno-konstrukcyjnych do ofert i zamówień
  • przygotowanie dokumentacji i kalkulacji do zamówień hal dla centrali w Belgii zgodnie z projektami działu handlowego i wytycznymi konstruktora
  • techniczne wsparcie działu sprzedaży w zakresie kalkulacji ram stalowych
  • udział w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji technicznej

Wymagania

  • inżynier budownictwa lub student budownictwa w trakcie kończenia studiów
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość norm branżowych
  • znajomość j. angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej oraz zdolność komunikowania się z zespołem
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • oświadczenie w konstrukcjach stalowych i żelbetowych

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pakiet opieki medycznej
  • dopłaty do dojazdów
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae