Młodszy narzędziowiec
FIBRAIN Sp. z o.o.
Zaczernie, Podkarpackie

praca 28 marca, 12:32

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wydawanie i przyjmowanie narzędzi do produkcji,
  • Czyszczenie, weryfikacja stanu narzędzi i ich naprawa,
  • Prowadzenie ewidencji i nadzoru nad narzędziami,
  • Zamawianie narzędzi oraz współpraca z pozostałymi działami w celu utrzymania ciągłości produkcji,
  • Weryfikacja jakości i zgodności elementów eksploatacyjnych z rysunkiem technicznym,
  • Konserwacja i regeneracja grafitowych i szklanych elementów eksploatacyjnych,
  • Ewidencjonowanie elementów zapasowych,
  • Obsługa pieca do termicznego oczyszczania narzędzi,
  • Regeneracja grafitowych i szklanych elementów eksploatacyjnych,
  • Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 12:00-20:00.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie w pracach manualnych.

Oferujemy

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Karta Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Informacje dodatkowe

  • Uwaga: Prosimy o umieszczenie adnotacji w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez FIBRAIN Sp. z o.o. siedzibą w 36-062 Zaczernie 190F zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

Curriculum vitae