Graphic Designer
SKILL & CHILL
Poznań, Wielkopolskie

praca 27 marca, 09:23

Opis stanowiska

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie: Udział w kreowaniu wizerunku marki SKILL AND CHILL i innych marek, które są tworzone przez SKILL AND CHILL, Przygotowywanie grafik do prezentacji, materiałów reklamowych (projekty CI), kampani marketingowych, portali społecznościowych, Tworzenie treści video zgodnych z potrzebami firmy - materiały promocyjne, informacyjne czy instruktażowe, Nagrywanie i montaż filmików, wytwarzanie animacji, Praca z wykorzystaniem AI, Udział w spotkaniach koncepcyjnych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie:Udział w kreowaniu wizerunku marki SKILL AND CHILL i innych marek, które są tworzone przez SKILL AND CHILL, Przygotowywanie grafik do prezentacji, materiałów reklamowych (projekty CI), kampani marketingowych, portali społecznościowych,Tworzenie treści video zgodnych z potrzebami firmy - materiały promocyjne, informacyjne czy instruktażowe, Nagrywanie i montaż filmików, wytwarzanie animacji, Praca z wykorzystaniem AI, Udział w spotkaniach koncepcyjnych.

Wymagania

  • Bardziej niż doświadczenie cenimy pasję i zaangażowanie,Umiejętność rysowania, Znajomość programów niezbędnych do wytwarzania grafik - nie zależy nam na konkretnych programach (uważamy, że najlepiej wiesz, z jakich programów korzystać, aby dostarczyć nam oczekiwany efekt),Znajomość narzędzi AI do wytwarzania grafik, filmików,Wiedza z zakresu tworzenia animacji, montażu filmików,Umiejętność pracy zespołowej, Dbałość o szczegóły, Znajomość Leonardo.ai, CSS i HTML będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w formie zdalnej = brak dress code’u,Stabilne zatrudnienie - możliwość wyboru typu umowy,Długoterminowe i interesujące projekty,Elastyczny czas pracy,Wyzwania, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności,Możliwość realizacji własnych pomysłów,Zajęcia z języka angielskiego,Spotkania integracyjne i wiele dobrej zabawy!

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • europeistyka
  • informatyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae