IT Support/Helpdesk
Ideo Sp z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 25 marca, 15:02

Opis stanowiska

Interesujesz się sprzętem komputerowym, administracją sieci i serwerami? Lubisz rozwiązywać problemy, a każdy problem to wyzwanie - im trudniejszy, tym większa satysfakcja z jego rozwiązania? Zobacz jak wygląda praca w dziale administracji technicznej i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie w branży IT. Obecnie do naszego zespołu Administratorów poszukujemy osoby na stanowisko IT Support/Helpdesk. Jeśli jesteś pasjonatem technologii, z doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi i chęcią pomocy innym, ta oferta jest dla Ciebie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udzielanie wsparcia technicznego użytkownikom i obsługa zgłoszeń w obszarze IT tj.: komputery, laptopy, urządzenia peryferyjne, systemy operacyjne, pakiet Office,
  • Diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym,
  • Przygotowywanie nowych stanowisk pracy,
  • Instalowanie konfigurowanie i aktualizowanie oprogromowań zgodnie z obowiązującymi zasadami,
  • Współpraca z zespołem administratorów przy rozbudowie systemów oraz ich bieżącej eksploatacji,
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Ewidencjonowanie zasobów informatycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne i/lub wyższe studia na kierunku Informatyka (również w trakcie, studia zaoczne),
  • Wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania komputerów, laptopów i urządzeń peryferyjnych,
  • Sprawna obsługa systemów Windows i Linux,
  • Podstawowa znajomość serwerów komercyjnych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Oferujemy szerokie możliwości podnoszenia umiejętności, wpływające na rozwój kariery,
  • Ważna jest dla nas przyjazna atmosfera pracy, wspieramy się i lubimy dzielić się wiedzą,
  • Gwarantujemy profesjonalnie przygotowany proces onboardingu oraz pomoc we wdrożeniu w nasz system pracy,
  • Szkolimy się – zapewniamy m.in. dostęp do kilku popularnych platform szkoleniowych, a także pokrywamy koszty certyfikacji,
  • Posiadamy rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych – dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, lekcje j. angielskiego, dofinansowanie do zakupu sprzętu i inne,
  • Integrujemy się - co roku organizujemy dwie duże imprezy integracyjne, a także pomniejsze spotkania zespołów i wycieczki,
  • Mamy prywatny parking dla pracowników firmy,
  • Zachowujemy work/life balance.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae