Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych w dziale instalacji zewnętrznych.
E4E sp. z o. o. Sp kom.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 marca, 21:09

Opis stanowiska

Udział w tworzeniu projektów branży sanitarnej przy projektach infrastruktury zewnętrznej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie planów zagospodarowania sieci
  • Tworzenie opisów technicznych
  • Tworzenie rysunków profili oraz elementów typowych sieci
  • Kontakt z gestorami mediów urzędami prowadzenie procedur administracyjnych.

Wymagania

  • Chęć do nauki i determinacja w dążeniu do celów - jeżeli nie masz doświadczenia.
  • Ciężka praca i zaangażowanie - jeżeli masz doświadczenie.

Mile widziane

  • Znajomość programów CAD
  • Znajomość programu Profil Coordynator 8
  • Umiejętność kosztorysowania
  • Komunikatywność
  • Znajomość procedur administracyjnych

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie przy ciekawych projektach
  • Elastyczny czas pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • Jeżeli jesteś studentem i dysponujesz częściowo wolnym czasem możesz go z nami dobrze wykorzystać i nauczyć się pracy w branży.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

2500 - 6600 PLN

Curriculum vitae