Młodszy specjalista ds. finansowo-księgowych
Mirpol Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 marca, 16:30

Opis stanowiska

Będziesz pracować w dziale księgowości i podlegać pod Dyrektora finansowego. Do twoich głównych obowiązków będzie należeć obsługa faktoringu i systemów bankowych. Praca u nas to szansa na zdobycie nowych umiejętności i poszerzenie kwalifikacji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa systemu faktoringowego
  • obsługa systemów bankowych (przelewy, wyciągi, historia rachunku)
  • kontakty z instytucjami finansowymi (banki, leasingi, ubezpieczyciele)
  • rozrachunki kontrahentów w systemie finansowo-księgowym
  • wsparcie pracowników księgowości w zleconych zadaniach

Wymagania

  • ukończone studia ekonomiczne magisterskie na kierunku finanse, rachunkowość, bankowość lub pokrewne
  • znajomość funkcjonowania faktoringu i leasingu oraz innych sposobów finansowania działalności
  • dobra znajomość pakietu office w tym szczególnie excel

Oferujemy

  • umowę o pracę na zastępstwo
  • szkolenia
  • wsparcie współpracowników
  • pakiet benefitów

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

4300 - 4600 PLN

Curriculum vitae