Młodszy Audytor Energetyczny
Columbus Energy
Rzeszów, Podkarpackie

praca 20 marca, 14:36

Opis stanowiska

Masz szansę na zapoczątkowanie swojej kariery i zdobycie pierwszego doświadczenia. Nauczymy Cię wielu ciekawych i przydatnych rzeczy :) Gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów Zaopiekujemy się Tobą i poczujesz czym dla nas jest #TROSKA Jesteśmy elastyczni w kwestii godzin, na pewno się dogadamy :) Aplikacje prosimy wysyłać na adres mailowy : rekrutacja@columbusenergy.pl. Pozdrawiamy i czekamy na Wasze wiadomości ! Dział HR

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • przygotowywanie dokumentacji audytowej pod nadzorem Specjalistów działu Realizacji
  • dokonywanie wizji lokalnych
  • tworzenie charakterystyki energetycznej budynków
  • kontakt z Klientem
  • tworzenie analiz i precyzyjne raportowanie wyników audytu

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (Energetyka oraz kierunki pokrewne)
  • chęć do nauki i poszerzania wiedzy praktycznej i teoretycznej
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • umiejętności interpersonalne, w kontaktach z Klientami
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia do sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej

Oferujemy

  • elastyczne godziny, sam decydujesz o godzinach swojej pracy
  • umowę zlecenie lub umowę B2B
  • stałe wsparcie zespołu od początku współpracy

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • energetyka

Curriculum vitae