Inspektor nadzoru robót sanitarnych
SB Complex
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 marca, 11:05

Opis stanowiska

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi budowlane w związku z podjęciem realizacji nowych inwestycji poszukuje kandydatów na stanowisko: Inspektor nadzoru robót sanitarnych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Kontrola i nadzór nad prawidłowym realizowaniem prac;
  • • Weryfikacja dokumentacji projektowej
  • • Dokonywanie odbiorów robót instalacyjnych;
  • • Udział w rozmowach z kontrahentami;
  • • Współpraca z innymi działami;
  • • Planowanie prac i dbanie o terminową realizację;
  • • Współpraca z Inwestorem, Inspektorami Nadzoru, podwykonawcami;
  • • Aktywny udział w naradach budowy – Twój wkład też się liczy;
  • • Rozliczanie okresowe i dokonywanie odbiorów robót budowlano-instalacyjnych.

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń;
  • • Umiejętność organizacji pracy własnej;
  • • Znajomość aktualnych przepisów prawa budowlanego, norm, warunków technicznych;
  • • Umiejętność współpracy zespołowej;
  • • Gotowość do realizacji zadań w terenie;
  • • Biegła obsługa pakietu MS Office;
  • • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • • Doświadczenie w pełnieniu funkcji kierowniczych na podobnych stanowiskach: Kierownik budowy, Kierownik robót, Inspektor nadzoru, Mistrz działu/budowy - specjalność sanitarna;
  • • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • • Doświadczenie w weryfikacji kosztorysów

Oferujemy

  • - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • - Możliwość rozwoju zawodowego,
  • - Podnoszenie kwalifikacji,
  • - Stabilność zatrudnienia,
  • - Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
  • - Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • - Prywatna opieka medyczna
  • - Dofinansowanie Karty MultiSport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae