Kierownik budowy
SB Complex
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 marca, 09:41

Opis stanowiska

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi budowlane zatrudni: Kierownika Budowy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków :- koordynowanie i nadzorowanie prac projektantów i wykonawców zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz budżetem,- przygotowywanie raportów finansowych,- kontrola poprawności wykonania dokumentacji projektowej oraz budżetu,- pozyskiwanie zgód i decyzji administracyjnych związanych z procesem inwestycyjnym,- kontrola na budowie pod względem jakości i zgodności realizacji inwestycji z opracowanymi standardami,- odbiory ilościowe i jakościowe poszczególnych etapów robót,- prowadzenie dokumentacji budowy,- zarządzanie podległym personelem,- nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na podległej budowie,- współpraca z innymi Działami firmy.

Wymagania

  • Od Kandydatów oczekujemy:- uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,- wykształcenia wyższego technicznego (preferowane budowlane),- doświadczenia w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji,- znajomości przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych,- umiejętności kosztorysowania,- umiejętności posługiwania się dokumentacją projektową,- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,- prawa jazdy kat. B,- dyspozycyjności.

Oferujemy

  • Oferujemy:- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,- atrakcyjne wynagrodzenie,- możliwość rozwoju zawodowego,- podnoszenie kwalifikacji,- stabilność zatrudnienia,- niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,- prywatną opiekę medyczną,- możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae