Kosztorysant
SB Complex
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 marca, 09:33

Opis stanowiska

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o., Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi budowlane zatrudni osobę do pracy na stanowisku: Kosztorysant

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowywanie wycen planowanych inwestycji,
  • Przeszacowywanie kosztów inwestycji w trakcie,
  • Szacowanie kosztów inwestycji w zakresie ofert dotyczących zamówień publicznych,
  • Kompletowanie i oprawa ofert,
  • Uczestnictwo w procesie budowlanym,
  • Wykonywanie obmiarów wykonanych prac na budowie,
  • Współpraca z innymi Działami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),
  • Doświadczenie w zakresie kosztorysowania,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego i warunków technicznych,
  • Dobra znajomość obsługi programu NORMA,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • podnoszenie kwalifikacji,
  • stabilność zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae