Stażysta/Stażystka
MTU Areo Engines Polska Sp.zo.o.
Tajęcina, Podkarpackie

staż 14 marca, 12:40

Opis stanowiska

Wsparcie w aktualnych projektach i zadaniach danego działu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie w aktualnych projektach i zadaniach danego działu
  • Ścisła współpraca z opiekunem stażu w dziale E&T, Produkcyjnym, Jakości, IT lub Administracyjnym w zależności od Twoich zainteresowań i kierunku studiów
  • Współpraca międzywydziałowa

Wymagania

  • Status studenta/tki
  • Dostępność w wymiarze 80 – 120 godzin w miesiącu
  • Gotowość współpracy przez okres 6 miesięcy w opraciu o umowę zlecenie
  • Otwartość na współprace w zespole, ciekawość i otwartość na naukę
  • Obsługa Excela

Oferujemy

  • Możliwość postawienia pierwszych kroków zawodowych w branży lotniczej
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę zlecenie na min. 6 m-cy
  • Dopasowanie godzin stażu do Twojego grafiku studenckiego
  • Program wdrożeniowy pod okiem mentora
  • Dofinansowanie do zdrowego lunchu w naszej kantynie oraz owocowe środy
  • Możliwość aplikowania w rekrutacjach wewnętrznych
  • Networking grupy studentów na stażu

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae