Staż Studencki W Dziale Fakturowania
EME Aero Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

staż 12 marca, 14:34

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie, sprawdzanie, porządkowanie i uzupełnianie plików na dysku
  • Porządkowanie skrzynki mailowej zespołu
  • Wystawianie dokumentów z zakresu pozostałej sprzedaży firmy w SAP
  • Przygotowywanie raportów i analiz w Excel
  • Wsparcie specjalistów w codziennych zadaniach
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji do faktury sprzedażowej
  • Współpraca z innymi działami firmy w zakresie uzyskiwania informacji

Wymagania

  • Dostępność w wymiarze 100 – 120 godzin w miesiącu
  • Status studenta (mile widziane kierunki Ekonomia, Finanse i rachunkowość lub inżynierskie, lotnicze)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i zaangażowania

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenie z programem typu ERP

Oferujemy

  • 6-miesięczny płatny program stażowy - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny grafik, który można dostosować do swojego planu zajęć.
  • Stałe wsparcie mentorskie podczas całego okresu trwania stażu.
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej.
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego pod okiem doświadczonych specjalistów z branży lotniczej
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje.

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae