Praktykanta ds. Sprzedaży
OPGK RZESZÓW S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 12 marca, 12:43

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wspieranie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów oraz budowaniu relacji z obecnymi klientami.
  • Asystowanie w przeprowadzaniu prezentacji produktów i usług Mint Service Desk.
  • Pomoc w analizie potrzeb klientów i dostosowywaniu ofert.
  • Wsparcie działu Marketingu w opracowywaniu, wdrażaniu i monitorowaniu strategii marketingowej.
  • Uczestnictwo w komunikacji z zespołem programistycznym w celu zrozumienia produktu.
  • Pomoc w śledzeniu trendów rynkowych i analizie konkurencji.

Wymagania

  • Status studenta lub absolwenta do 1 roku po ukończeniu studiów.
  • Zainteresowanie dziedziną sprzedaży, szczególnie w branży IT.
  • Chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom C1).
  • Umiejętność pracy w zespole oraz motywacja do osiągania celów.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w renomowanej firmie.
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu studiów.
  • Profesjonalne wsparcie ze strony doświadczonych pracowników.
  • Szansa na rozwój zawodowy i udział w szkoleniach branżowych.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • zarządzanie

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Curriculum vitae