Specjalista ds. zakupów
Inwentech Group Sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie

praca 12 marca, 11:42

Opis stanowiska

Firma Inwentech z siedzibą w Krośnie istnieje na rynku od ponad 19 lat. Zajmujemy się kompleksowym wykonaniem instalacji sanitarnych w obiektach biurowych, hotelowych, przemysłowych i innych. Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko specjalista ds. zakupów. Jeżeli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną oraz nastawioną na realizację celów - zapraszamy do współpracy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • analiza dokumentacji projektowej pod kątem przygotowania do zamówień,• negocjowanie warunków handlowych,• rozliczanie dostaw,• tworzenie statystyk zakupowych,• poszukiwanie nowych dostawców,• weryfikowanie poprawności faktur pod względem formalno-rachunkowym,• tworzenie zamówień ofertowych oraz przeprowadzanie analizy porównawczej ofert,• współpraca z innymi działami w firmie,• mile widziana znajomość systemu WEBCON.

Wymagania

  • • wiedza techniczna w zakresie instalacji sanitarnych,• znajomość programu MS Office,• komunikatywność,• samodzielność,• sumienność i skrupulatność.

Mile widziane

  • • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy

  • • współpraca na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,• wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,• narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,• pełne wsparcie merytoryczne podczas okresu wdrożeniowego,• miejsce pracy Krosno.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae