Pracownik w dziale operacji lotniczych
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 11 marca, 15:17

Opis stanowiska

Royal-Star to firma lotnicza o ugruntowanej pozycji na rynku w szeroko pojętej branży lotniczej. W związku z nieustannym rozwojem naszych lotniczych usług oraz wysokim standardem ich świadczenia poszukujemy ambitnych i otwartych na rozwój zawodowy kandydatów, dla których praca to prawdziwa pasja. W Royal-Star Aero dokładamy wszelkich starań, aby usługi wykonywane przez naszą firmę odbywały się w wysokich standardach i gwarantowały najlepszą obsługę Klientów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki:Obsługiwanie zapytań o loty czarterowe na platformie sprzedażowej AvinodeLogistyka lotów czarterowychKontakt z lotniskami w krajach Europy, do których planowane są lotyOrganizacja noclegu dla załogiOrganizacja cateringu na czas podróży według wytycznych KlientówOrganizacja transportu naziemnego według potrzeb KlientówWeryfikowanie informacji dotyczących opłat lotniskowych i innych wynikających z przepisów kraju docelowegoBieżąca aktualizacja i monitorowanie ważności szkoleń i uprawnień załogiWprowadzanie zmian do dokumentów operacyjnych przewoźnika

Wymagania

  • Wymagania:Wykształcenie: transport i logistyka lub lotnictwo lub prawo i administracjaUmiejętność planowaniaMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczejZnajomość tematyki transportu lotniczegoJęzyk angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz interpretację zapisów na międzynarodowych lotniskachZaangażowanie w powierzone obowiązki i chęć nauki

Oferujemy

  • Oferujemy:Umowę o pracęOdpowiedzialną pracę w branży lotniczej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • bezpieczeństwo wewnętrzne
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae