Technik mechanik / Pomocnik Mechanika P.P.H.U. ROYAL-STAR
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 11 marca, 15:13

Opis stanowiska

Royal-Star to firma lotnicza o ugruntowanej pozycji na rynku w szeroko pojętej branży lotniczej. W związku z nieustannym rozwojem naszych lotniczych usług oraz wysokim standardem ich świadczenia poszukujemy ambitnych i otwartych na rozwój zawodowy kandydatów, dla których praca to prawdziwa pasja. W Royal-Star Aero dokładamy wszelkich starań, aby usługi wykonywane przez naszą firmę odbywały się w wysokich standardach i gwarantowały najlepszą obsługę Klientów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jakie zadania czekają Cię na stanowisku?- wykonywanie czynności obsługowych statków powietrznych- utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego statków powietrznych, podzespołów i wyposażenia lotniczego- rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas prac związanych z czynnościami obsługowymi- po okresie próbnym, samodzielne wykonywanie czynności wyuczonychWymagania

Wymagania

  • Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole, jeśli:- posiadasz ogólną wiedzę z zakresu mechaniki (lotnicza lub motoryzacyjna)- posiadasz wykształcenie mechaniczne- posiadasz umiejętności oraz wiedzę w czytaniu instrukcji stanowiskowej- potrafisz trafnie rozczytywać i interpretować rysunki techniczne

Oferujemy

  • Co oferujemy?- ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole- przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae