PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE SZKOLEŃ LOTNICZYCH
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 11 marca, 15:10

Kim jesteśmy? Royal-Star to prężnie rozwijająca się firma, związana z działalnością lotniczą. Pragniesz rozwijać doświadczenie zawodowe w renomowanej szkole lotniczej? To idealna okazja, ponieważ rozpoczynamy rekrutację na stanowisko pracy: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY W DZIALE SZKOLEŃ LOTNICZYCH

• współtworzenie planów szkoleniowych w Ośrodku Szkolenia Lotniczego,czuwanie nad sprawnym funkcjonowaniem recepcji w Ośrodku Szkolenia Lotniczego,profesjonalna i sprawna obsługa Klientów krajowych oraz zagranicznych na terenie ośrodka; zapewnienie wsparcia, odpowiadanie na pytania oraz udzielania niezbędnych informacji,obsługa połączeń telefonicznych oraz skrzynki e-mail w języku polskim i angielskim,dbanie o rzetelny przepływ informacji, korespondencji oraz dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi standardami i procedurami firmy,sporządzanie ofert szkoleniowych w odpowiedzi na zapytania,przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek,planowanie lotów szkoleniowych i rozliczenia lotów szkoleniowych,wystawianie dokumentów sprzedaży (obsługa kasy fiskalnej i terminalu płatniczego).

• Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole jeśli:posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie,posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie handlowe lub ekonomiczne lub lotnicze),potrafisz obsługiwać urządzenia biurowe oraz pakiet MS OFFICE,posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz dynamiczne usposobienie,posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy,jesteś elastyczny(a) pod względem powierzonych zadań,mile widziana pełna dyspozycyjność,posiadasz prawo jazdy kat. B.

• Co oferujemy na stanowisku pracy:ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,przyjazną atmosferę pracy,możliwość rozwoju zawodowego w branży lotniczej.

umowa o pracę

absolwent