Płatny staż w dziale organizacji procesu produkcyjnego
BWI Poland Technologies Sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie

praktyka płatna 12 lipca, 12:34

Opis stanowiska

Poszukujemy studenta na płatny staż : w Dziale Organizacji Procesu Produkcyjnego- KROSNO (staż IE)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • standaryzacja pracy operatorów, pomiar czasów, analiza danych, praca przy komputerze (wypełnianie dokumentów, przygotowanie prezentacji)
  • wsparcie zakładu produkcyjnego w Krośnie

Wymagania

  • - studenci III/IV roku kierunków: zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika budowa maszyn itp.
  • - staż w naszej fabryce w Krośnie.
  • - dostępność min 3 dni w tygodniu
  • - znajomość j. angielskiego
  • - obsługa komputera (Excel, Power Point)
  • - dobra znajomość programu Inventor, dodatkowym atutem będzie obsługa Autocad w zakresie 2D

Oferujemy

  • płatny staż, miłą atmosferę w pracy, a w roku akademickim możliwość dopasowania godzin pracy do grafiku na uczelni

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae