Narzędzowiec
BAGPAK POLSKA SP. Z O.O.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 8 marca, 10:26

Opis stanowiska

Jako BAGPAK Sp. z o.o. - jesteśmy jednym z czołowych producentów puszek napojowych w Europie środkowo-wschodniej. Produkujemy dla wiodących światowych marek. Nasze opakowania trafiają do ponad 50 krajów na świecie, na wszystkich kontynentach. Działamy w oparciu o światowe standardy jakości, naszym klientów zapewniamy najwyższy poziom realizacji zleceń. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko: TECHNIK NARZĘDZIOWIEC

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Odpowiedzialność za dobór narzędzi zgodnie ze standardami i procedurami produkcji,
  • Kontrola stanu technicznego narzędzi,
  • Wykonywanie drobnych napraw, czyszczenie i konserwacja narzędzi.
  • Wydawanie oraz przyjmowanie zwracanych narzędzi pracy,
  • Udział w zakupie i serwisie narzędzi,

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe - studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze: mechaniki i budowy maszyn, mechaniki, mechatroniki, automatyki i robotyki
  • • Bardzo dobra obsługa programów: AutoCad, pakiet MS Office, Inventor 3D
  • • Dobra znajomość rysunku technicznego i podstaw konstrukcji maszyn
  • • Zarządzanie czasem oraz koordynacja działań w ramach prowadzonego zadania
  • • Odpowiedzialność za wstępne ustalenia projektowe
  • • Sumienność w wykonywaniu obowiązków oraz kreatywności w rozwiązywaniu problemów
  • • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy

Oferujemy

  • Pracę w zespole w miłej atmosferze,
  • Kontakt z nowymi technologiami,
  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • Świadczenia socjalne,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kartę Multisport.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae