Automatyk
BAGPAK POLSKA SP. Z O.O.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praca 8 marca, 10:04

Opis stanowiska

Jako BAGPAK POLSKA Sp. z o.o. - jesteśmy jednym z czołowych producentów puszek napojowych w Europie środkowo-wschodniej. Produkujemy dla wiodących światowych marek. Nasze opakowania trafiają do ponad 50 krajów na świecie, na wszystkich kontynentach. Działamy w oparciu o światowe standardy jakości, naszym klientów zapewniamy najwyższy poziom realizacji zleceń. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Automatyk

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • • analiza i poszukiwanie możliwości poprawy pracy maszyn na linii produkcyjnej
  • • programowanie sterowników PLC
  • • optymalizacja pracy linii produkcyjnej – Line Control
  • • realizowanie nowych rozwiązań technicznych w celu podnoszenia sprawności i wydajności pracy linii produkcyjnych.

Wymagania

  • • znajomość sterowników Allen-Bradley i/lub Siemens Simatic S7
  • • znajomość przemysłowych układów automatyki opartych o falowniki i sieci.
  • • gotowości do pracy zmianowej (system 5 brygadowy),

Oferujemy

  • pracę w zespole w miłej atmosferze,
  • kontakt z nowymi technologiami,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • świadczenia socjalne,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • kartę Multisport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • fizyka techniczna
  • inżynieria materiałowa
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae