Specjalista ds. pozyskiwania dotacji UE
Isoft
Rzeszów, Podkarpackie

praca 7 marca, 10:45

Opis stanowiska

Firma ISOFT Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. pozyskiwania dotacji UE do pracy w naszym zespole. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za identyfikację, analizę i wnioskowanie o środki finansowe dostępne w ramach programów Unii Europejskiej. Od kandydatów oczekujemy: • doświadczenia w pozyskiwaniu dotacji UE • znajomości procedur i zasad przyznawania funduszy z Unii Europejskiej • umiejętności analizy dokumentów oraz sporządzania profesjonalnych wniosków • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Jeżeli lubisz i chcesz:• opiekować się zapytaniami klientów o finansowanie z UE• sporządzać dokumenty, raporty, wnioski o płatność związanych z realizacją projektu,• sporządzać dokumentację projektową,• obsługiwać administracyjnie i logistycznie projekty UE,• współpracować z wykonawcami projektów i księgowymi,• dbać o prawidłową realizację działań zgodnie z harmonogramem projektu.

Wymagania

  • Od kandydatów oczekujemy:• doświadczenia w pozyskiwaniu dotacji UE• znajomości procedur i zasad przyznawania funduszy z Unii Europejskiej• umiejętności analizy dokumentów oraz sporządzania profesjonalnych wniosków• komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespoleOferujemy:• konkurencyjne wynagrodzenie• możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach• pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

Mile widziane

  • • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne• umiejętność organizacji pracy własnej• umiejętność budowania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem• doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej• znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji projektów finansowanych z UE• umiejętność samodzielnego planowania i sprawnego organizowania własnej pracy• dokładność, sumienność, terminowość wykonywania zadań• czynne prawo jazdy kategorii B • znajomość programu Excel, Word, PowerPoint

Oferujemy

  • • konkurencyjne wynagrodzenie• możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach• pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae