Inżynier Przygotowania Produkcji (budownictwo)
Bank Danych o Inżynierach
Tarczyn, Mazowieckie

praca 5 marca, 15:13

Opis stanowiska

Klient Banku Danych o Inżynierach - zachodni pracodawca, firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu hal stalowych szerokiego zastosowania - poszukuje osób ze znajomością programów CAD i zainteresowanych modelowaniem 3D na stanowisko: Inżynier Przygotowania Produkcji.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • opracowywanie pełnej dokumentacji projektu pod kątem przygotowania do produkcji
  • wykonywanie obliczeń
  • tworzenie rysunków architektoniczno-konstrukcyjnych do zamówień
  • tworzenie modeli 3D hal stalowych
  • techniczne wsparcie działu sprzedaży w zakresie kalkulacji ram
  • ścisła współpraca z zespołem technicznym w Belgii

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • znajomość programów CAD i ich stosowania
  • znajomość norm branżowych
  • doświadczenie z konstrukcjami stalowymi i żelbetonowymi
  • doświadczenie i zainteresowanie modelowaniem 3D
  • znajomość pakietu Office
  • min. dobra znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • pakiet opieki medycznej
  • dopłaty do dojazdów
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae