Specjalista do spraw ofertowania / kosztorysant
BAUTEMA Sp. z o.o. Sp. k.
Pogwizdów, Podkarpackie

praca 5 marca, 13:57

Opis stanowiska

BAUTEMA Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w miejscowości Pogwizdów 530, 37-126 Medynia Głogowska, świadcząca usługi w zakresie Generalnego Wykonawstwa budynków kubaturowych oraz obiektów inżynieryjnych poszukuje kandydatów na stanowisko: SPECJALISTA DO SPRAW OFERTOWANIA/KOSZTORYSANT Miejsce pracy: Pogwizdów (gmina Czarna)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Samodzielne kosztorysowanie i przygotowywanie ofert
  • Opracowywanie przedmiarów w oparciu o dokumentację techniczną
  • Pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Doświadczenie w pracy na budowie min. 1 rok
  • Znajomość branży budowlanej
  • Umiejętność czytania i analizy dokumentacji projektowej i przetargowej
  • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pracę od zaraz

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae