Inżynierka/Inżynier Elektromonter Sieci Trakcyjnej
PGE ENERGETYKA KOLEJOWA S.A.
Kielce, Świętokrzyskie

praca 29 lutego, 12:59

Opis stanowiska

• Praca przy budowie, utrzymaniu i naprawach awaryjnych sieci trakcyjnej kolejowej z wykorzystaniem pociągu sieciowego • Praca w torach czynnych przy urządzeniach sieci powrotnej • Wykonywanie przeglądów i prac serwisowych, montażowych przy urządzeniach sieci trakcyjnej oraz urządzeń elektroenergetycznych • Obsługa urządzeń technicznych na pociągu sieciowym (min. HDS, podest ruchomy)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Praca przy budowie, utrzymaniu i naprawach awaryjnych sieci trakcyjnej kolejowej z wykorzystaniem pociągu sieciowego• Praca w torach czynnych przy urządzeniach sieci powrotnej• Wykonywanie przeglądów i prac serwisowych, montażowych przy urządzeniach sieci trakcyjnej oraz urządzeń elektroenergetycznych • Obsługa urządzeń technicznych na pociągu sieciowym (min. HDS, podest ruchomy)

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku elektrotechnicznym, energetycznym lub pokrewnym• Wiedza z zakresu elektrotechniki, energetyki i znajomość zagadnień związanych z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych• Biegłość w posługiwaniu się dokumentacją techniczną, umiejętność czytania schematów elektrycznych• Dobry stan zdrowia • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • • Umiejętność pracy w zespole, planowania własnej pracy, orientacja na cel oraz dbałość o bezpieczeństwo• Uprawnienia SEP E

Oferujemy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Curriculum vitae