Specjalista ds. procesów logistycznych
Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie
Łańcut, Podkarpackie

praca 29 lutego, 12:16

Opis stanowiska

KOELNER RAWLPLUG IP SP. Z O.O. Oddział w Łańcucie - lider produkcji wyrobów śrubowych, w związku z dynamicznym rozwojem naszego wydziału logistyki, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. procesów logistycznych, miejsce pracy: Łańcut Jeżeli zagadnienia pracy w tym obszarze są przedmiotem Twoich zainteresowań, lubisz pracę z ludźmi oraz jest dla Ciebie ważny proces samodoskonalenia i rozwoju, APLIKUJ DO NAS!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  •  Wdrożenie nowych klientów w zakresie projektowania i dostosowania procesów logistycznych,
  •  Analiza istniejących procesów, poszukiwanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze logistyki,
  •  Bieżące monitorowanie i raportowanie procesów logistycznych,
  •  Planowanie i optymalizacja dostaw/odbiorów z centrum logistycznego w Kożuchowie,
  •  Zapewnienie ciągłości dostaw,
  •  Aktualizacja danych w systemach informatycznych,
  •  Realizacja projektów w procesach logistycznych/magazynowych,
  •  Monitoring rynku w zakresie nowych rozwiązań logistycznych

Wymagania

  •  Wykształcenie wyższe o profilu inżynieryjnym i/lub logistycznym,
  •  Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excela),
  •  Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  •  Dyspozycyjność do pracy w delegacji,
  •  Znajomość procesów biznesowych w obszarach logistycznych,
  •  Zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność, dokładność i odpowiedzialność,
  •  Zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista

Mile widziane

  •  Doświadczenie w utrzymywaniu poprawnych relacji z klientami/dostawcami,
  •  Doświadczenie we wdrażaniu projektów optymalizacyjnych w dużych organizacjach z sektora produkcyjnego,

Oferujemy

  •  Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  •  Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  •  Możliwość rozwoju oraz realny wpływ na działania firmy,
  •  Przyjazne środowisko pracy i kultura organizacyjna oparta na wartościach,
  •  Benefity pozapłacowe (m.in. świadczenia pracownicze z ZFŚS: na święta i tzw. „wczasy pod gruszą”, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Informacje dodatkowe

  • W aplikacjach prosimy o umieszczenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych przez
  • KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie.

Wynagrodzenie

5000 - 7000 PLN

Curriculum vitae