Projektant CAD – inżynier konstruktor - asystent
IP PROGRESS Sp. z o. o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 29 lutego, 11:43

Opis stanowiska

Biuro projektowo-wynalazcze WynalazcaTV poszukuje nowego pracownika na NIEPEŁNY etat - asystenta ds. projektowych, konstrukcyjnych i technicznych. Zajmujemy się własnością intelektualną i wdrażaniem nowych rozwiązań na rynek. Do pomocy potrzebujemy pracownika, który wesprze nas od strony technicznej przy opracowywaniu naszych własnych projektów, a także pomoże rozwijać pomysły naszych klientów. Uwaga: współpraca wyłącznie możliwa w oparciu o umowę zlecenie, umowę o dzieło lub kontrakt B2B (na niepełny "etat").

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • · Modelowanie 3d
  • · Wykonywanie prostych dokumentacji technicznych
  • · Obsługa drukarek 3d i postprocessing
  • · Proste prototypowanie
  • · Pomoc w prototypowaniu i wdrażaniu produktów poprzez poszukiwanie i nadzorowanie podwykonawców
  • · Pomoc w tworzeniu standardów odpowiednich do stanowiska
  • · Kontakt z klientami, przygotowywanie prostych wycen
  • - Dbanie o kontakty i relacje biznesowe firmy

Wymagania

  • · Znajomość systemów CAD
  • · Umiejętność tworzenia dokumentacji 2d (rzutów/przekrojów/szczegółów) z modeli 3d
  • · Dostępność przynajmniej na ponad 1/4 etatu
  • Chęć rozmawiania przez telefon z podwykonawcami lub klientami (ważne!)

Mile widziane

  • -Znajomość druku 3d
  • -Znajomość języka obcego

Oferujemy

  • Pracę w rozwojowej firmie, przyjazną atmosferę, wsparcie w rozwoju, elastyczny grafik pracy.

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae