Doradca Techniczny
Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa Erem
Przemyśl, Podkarpackie

praca 29 lutego, 08:10

Opis stanowiska

Składając u nas podanie o pracę, masz możliwość dołączyć do zespołu ludzi ambitnych, zaangażowanych i w pełni profesjonalnych. W zależności od swoich kompetencji i oczekiwań możesz pracować na jednym z wielu działów naszej firmy. Praca w naszej firmie wiąże się przede wszystkim ze sprzedażą i obsługą Klienta. Nie ma dla nas znaczenia płeć ani wiek, liczą się Twoje umiejętności, kreatywność oraz chęć rozwoju.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa klientarealizacja celów sprzedażowych przygotowywanie wycen i ofert

Wymagania

  • wykształcenie techniczne w budownictwiepunktualnośćsumienność w wykonywaniu obowiązków znajomość obsługi komputera

Mile widziane

  • doświadczenie w handlu

Oferujemy

  • Oferujemy-zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku-zatrudnienie na umowę o prace na cały etat (praca zmianowa)-terminowe wypłaty wynagrodzeń

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • transport

Curriculum vitae